Startseite
Kolekce
Boty
Klasika
1869
Fashion
Ležérní obuv
Opasky a tašky
Doplňky
SALE
Firma
Firma
Historie
Filozofie
Materiály
Výroba
Prodejny
Servis
Servis
Boty na míru
Opravy
Péče o obuv
Záruka

Jen tři kroky ke štestí
Chcete-li mít radost ze svých bot Franz Baron, stačí jim dopřávat následující tři radůstky:

1.Relaxace
Nenoste nikdy stejný pár bot dva dny po sobě. Boty nechte oddechnout na napínáku ze dřeva. Odpočinou si, kůže se vypne, vlhkost přirozenou cestou zmizí.

2.Čistota
Písek a prach působí v jemných záhybech kůže jako brusný papír. Je proto dobré nečistoty po každém nošení odstranit. Není k tomu třeba žádných odborných znalostí. Boty stačí okartáčovat nebo přetřít vlhkým, měkkým hadříkem.

Čas od času se nabízí také vyšší stupeň péče: krémování a leštění. Podle chuti lze boty nakrémovat, nebo natřít speciálním tukem. To impregnuje a změkčuje kůži a samozřejmě i prodlužuje její životnost.

Doporučujeme používat krém o odstín tmavší, než boty samotné. Pravidelné krémovaní pak vytváří kouzelnou patinu Vašich bot.

3.Obnova
I ty sebelepší boty potřebují čas od času malou opravu: Jako první se prošlápnou podpatky, následuje podešev a různé jiné maličkosti. V takovém případě je nejlepší, když své Baronky svěříte do odborné péče autorizovaného mistra obuvníka. Je pro nás samozřejmostí, že Vaše Baronky opravíme přímo v naší manufaktuře. Stačí, když je odevzdáte v prodejně, kde jste je zakoupili, o zbytek už se postaráme. Ve většině případů Vám do 21 dní vrátíme Vaše Baronky v novém lesku a plné kráse.