Startseite
Kolekce
Boty
Klasika
1869
Fashion
Ležérní obuv
Opasky a tašky
Doplňky
SALE
Firma
Firma
Historie
Filozofie
Materiály
Výroba
Prodejny
Servis
Servis
Boty na míru
Opravy
Péče o obuv
Záruka

Krása přichází s věkem
Naše boty pocházejí z dob, kdy se ještě vyrábělo navěky. Dodnes vyrábíme všechny naše boty tak, aby Vám sloužily dlouhá léta.

Pravé Baronky jsou postupem času dokonce stále krásnější. Při správné péči totiž dostanou kouzelnou patinu, kterou Vám budou všichni závidět.

Rádi Vám budeme nápomocni při dosažení prožitku štěstí a spokojenosti. Je pro nás samozřejmostí, dát Vašim Baronkám péči, kterou si zaslouží. Vaše boty obnovíme, vyměníme na nich podešve, dodáme jim nový lesk. To vše v odborném provedení mistrů, kteří přesně znají každý z více než padesáti dílů, ze kterých jsou každé Baronky vyrobeny. Díky tomu Vám můžeme slíbit, že se ve Vašich Baronkách po takové kůře budete cítit ještě lépe než předtím.

Forma našich bot je stejně jako každý použitý detail výsledkem 140 leté tradice. Tato tradice tkví v každém detailu.To je tajemství harmonie a rovnováhy, kterou se naše boty vyznačují. To je důvod, proč jsou tak lehké a jemné na jedné straně a odolné a trvanlivé na straně druhé. Když do této rovnováhy zasáhne někdo nepovolaný, většinou jí zničí. Proto prosíme o pochopení, že neservisujeme boty, které jsou poškozeny neodborným zásahem cizích opravářů. Také bychom Vás rádi upozornili, že se odevzdáním svých Baronek do nepovolaných rukou vzdáváte své celoživotní záruky na naše výrobky.

Pokud máte zájem o servisování svých Baronek, jednoduše je odevzdejte v prodejně, ve které jste je koupili, nebo v autorizované opravně.