Startseite
Kolekce
Boty
Klasika
1869
Fashion
Ležérní obuv
Opasky a tašky
Doplňky
SALE
Firma
Firma
Historie
Filozofie
Materiály
Výroba
Prodejny
Servis
Servis
Boty na míru
Opravy
Péče o obuv
Záruka

Královská disciplína ševcovského umění
 
V naší manufaktuře vyrábíme ručně šité boty na míru. Kvalitou materiálů i zpracování navazujeme na tradici slavné Vídeňské ševcovské dílny Franze Barona z konce 19tého století.
 
Dnes vedle obuvi na míru nabízíme také obuv konfekční. I tyto boty pocházejí z rukou mistrů svého oboru. Vznikají pod naší kontrolou v rodinném podniku s více než stoletou tradicí. Touto kolekcí vysoce kvalitní obuvi nabízíme v řadě velikostí od 39 až po 46 a pokrýváme tak víc než 95% pánských nohou.

Vzhledem k tomu, že boty jsou vyráběny po půlčíslech, je výsledkem perfektně pasující botya téměř identická s modely šitými na míru - jen za výrazně výhodnější cenu a s rychlejší lhůtou dodání.
 
Pokud si chcete objednat boty nad rámec této široké nabídky, rádi Vám zhotovíme Vaše boty na míru. Odborný personál našich prodejen Vám bude rád nápomocen.
 
Aktuální výběr modelů z naší dílny vyrobených na míru najdete na naší facebookové stránce: http://de-de.facebook.com/pages/Franz-Baron/132839840125870

Při výrobě bot na míru je nutno zhotovit nejdříve individuální kopyta, která pro Vás skladujeme a podle nichž vyrábíme všechny následující modely.